Soutěž

8. února 2018 v 20:22 | Ferus Spiritus |  Jiné
Salve~

Protože jsem teď 1. února oslavila 7 let svého blogování, rozhodla jsem se, že na obou svých současných blozích vytvořím menší soutěže. Nepředpokládám, že se zúčastní mnoho lidí, ale aspoň to splní svou symbolickou podstatu a dá mi to možnost odměnit Vás, věrné čtenáře a přátele.

Asi nemusím říkat, co všechno pro mě Lunaria znamená. Ani by to nešlo popsat, ne dostatečně. Zajímá mě však, zda má tahle malá zemička vliv i na mé kamarády. Jak dalece jste s Lunarií seznámeni? Jak blízká vám je? Přesně to je téma dnešní soutěže:

Jak vnímám Lunarii a co pro mě znamená?

Téma můžete zpracovat jakkoliv - textem, obrázkem, koláží, videem, čím jen chcete. Zkrátka a dobře jen dodržte téma. Výtvory mi můžete posílat do 28. 2. 2018. Nejpůsobivější a nejoriginálnější dílo vítězí! :)

A výhra? Jeden vítěz, kterého vyberu, dostane ode mě obrázek. Jestli na papíře či digitálně zpracovaný, uvidím podle postavy, kterou bude chtít nakreslit. Pokusím se nakreslit jakýkoliv druh postavy - člověka, zvíře, poníka (kromě anthro zvířecích postav). Je možné, že na stylu a provedení budu trochu experimentovat a pojmu to jako výzvu pro sebe samou, takže rozhodně nebudete překvapení jen vy, ale i já! :D

Přeji všem hodně štěstí!
~ Ferus Spiritus (Eliška Poníková)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaký element vám je nejbližší?

Vzduch
Země
Voda
Oheň

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.