Květen 2016

Každý v sobě máme kousek Patriase

3. května 2016 v 16:50 Fascinující
Tento článek jsem se chystala napsat už dlouho, ale nikdy jsem k němu nenašla to správné odhodlání. Až nyní, když jsem dělala tyto fotky pro mého přítele.

Abych vysvětlila nadpis tohoto článku: Patrias je syn Marion a Dersnera, zrzavý náctiletý chlapec, který ovládá živel země. Dokáže manipulovat s horninami a půdou, ačkoliv zatím jen lehce, neboť se stále teprve učí. Už jako malý se rád toulal v přírodě a díky svému elementu hledal různé barevné a zvláštní kameny. Nebudeme si lhát, v Lunarii jich je požehnaně mnoho. Později je rozdal mezi své přátele a dělal jim pak radost. Stalo se tak, že se Patrias o tyto krásné kamínky, polodrahokamy a drahokamy začal více zajímat. S Metally také zjistil, že do nich může vkládat energii (momentálně na této dovednosti usilovně pracuje a snaží se poodkrýt tajemství, která minerály ukrývají). Postupně si vytváří stále větší a větší sbírku. A já s ním. Společně jsme tomuto koníčku zcela propadli. Bohužel nemám takové schopnosti jako on, a tak je má sbírka zatím velmi maličká.

V tomto článku bych vám tedy chtěla představit svá malá babátka, na které jsem velmi pyšná

Chci se dopředu omluvit za kvalitu fotografií. Na každém podkladu vypadaly kameny úplně jinak, a já nemohla najít nějaké vhodné pozadí. Proto většina z nich vypadá o dost tmavší, než v reálu.
(fotky naleznete pod perexem)