Duben 2015

Nala

4. dubna 2015 v 19:45 Postavy
Celé jméno: Nala patriae-cati, dcera Laily a Naviho
Bytost: kočka
Pohlaví: kočka
Datum narození: březen 62
Věk: přibližně 4 roky
Element/schopnosti: Element země

Partner: kocour Gesperado
Děti: dcera Nagespa, syn Gespenal
Rodiče: matka Laila, otec Navi
Sourozenci: sestra Laivi
Anima-vitae: nemá


Vzhled:
(lineart vytvořila Aluri <3)

Povaha: K neznámým osobám se chová chladně a neutrálně, ale v blízkosti rodiny je milá a klidná. Dává přednost samotě, kdy se ponoří do svých myšlenek a nikdo ji neruší.
Má ráda: klid, čistou přírodu, lesy, Lunariany, nové věci, záhadné věci, magii, nadpřirozeno
Nemá ráda: ruch, hlasité zvuky, cokoliv co ohrožuje její rodinu
Talenty a schopnosti: léčitelství

Stav: živá
Minulost: Nala se narodila se svou sestrou za měsíčního svitu. Pár týdnů po jejím narození na ně však zaútočili darkesijští vlci. Laila s Nalou a Laivi utekla do lesů, zatímco Navi je bránil a bojoval za ně. Od té doby ho Nala už nikdy neviděla. Vlci je dostihli, její matka přímo před ní padla. Ještě než naposledy vydechla se jí však podařilo obě dvě dcery teleportovat do bezpečí.
Nala se tak dostala do světa lidí, kde se toulala po ulici. Když byla na pokraji svých sil, potkala kočku jménem Aurélia. Brzy se spřátelily a vydaly se spolu na cestu do Afriky. Pomocí bedny v přístavu se dostaly až na určené místo, kde se seznámily s kocourem Gesperadem. Nala se do něj bláznivě zamilovala, přidaly se do jeho klanu Sametových tlapek. Děj se vyvíjel dál, Gesperadovi a Nale se narodila dvě zdravá koťátka; Nagespa a Gespenal.

Na scénu přichází Tremnota, která si chce jejich klan podmanit a zničit ho. (Celá historie prvního dílu zde.)
...
Je před válkou, když se Nala i se svou dcerou Nagespou a zetěm Fawreyem dostává do neznámého světa. Pro ni však není úplně neznámý. Rozeznává v něm svůj starý domov, Lunarii, kde žila se svou starou rodinou. Mezi vojáky najde ztraceného otce Naviho a sestru Laivi. Co ale bude dál? Dostanou se zpátky domů k Sametovým tlapkám? Nebo zůstanou v Lunarii uvězněni navždy?

Poznámky autorky: Bylo mi deset, když jsem si Nalu vymyslela. Ano, jmenuje se jako ta lvice ze Lvího krále. Nejsem na to pyšná.