Liebster Award

20. října 2013 v 20:17 |  Jiné
Salve~
Mockrát děkuji Ivě, že mě do tohoto nominovala :3 Děkuji! ^^
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


V čem toto ocenění spočívá?

Řekněte o sobě 10 věcí.
Odpovězte na 10 otázek bloggera, který vás nominoval.
Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat.
Nominujte 5 bloggerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů.
Informujte bloggery o tom, že jste je nominovali.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

10 věcí o mně:

1. Jsem pro okolí hodně zvláštní, stejně jako okolí pro mě c':
2. Od dětství mě fascinují dinosauři. Nejradši mám Archeopteryxe <3
3. Mám moc ráda kočkovité šelmy. Přitahují mě svou elegancí.
4. Na světě jsou jenom dva psi, které mám ráda: Doggy (z Unitealie) a Daviho (mého kamaráda, který nás dva přirovnává k Pejskovi a Kočičce c':). Jinak psy nenávidím.
5. Každou chvíli si kolem sebe představuji své vymyšlené postavy. Vždy mě rozveselí, třeba na zastávce. Nejčastěji je to Squirrelie, vždy vrazí do pouliční lampy nebo se rozplácne na stěně zastávky.
6. Umím navázat fascinující první dojem. Kamarádka mě představuje své bývalé spolužačce, načež jí pozdravím ,,Salve!'' a ona si do mysli nenávratně vtiskne, že jsem blázen c:
7. Hodně lidí mne považuje za hermafrodita, poněvadž nejsem ten holčičí typ osobnosti.
8. NEVYCHÁZÍ MY SHIPY VE FANDOMECH. PŘITAHUJU SMŮLU. A LIDI KOLEM MI DĚLAJÍ DÍRKY DO LODIČEK.
9. Jsem jediná holka ve třídě, které se nelíbí žádný kluk.
10. Chováme doma nebezpečný druh zvířete, mého šestiletého bratra. A potom kocourka, Mikeše :3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Otázky pro mě:

1. O čom bola tvoja prvá poviedka/báseň?
Nechceš vědět :'D Byla o ponících, už si jí sotva pamatuju. Nějak o tom že Duhovku zavalilo dříví v kůlně a nikdo pro ní nemohl jít ven, protože pršelo a šlehaly blesky, nebo co. Zlatá druhá třída, asi jsem měla moc zelených sušenek c':

2. Ktorá kniha najväčšmi vystihuje tvoj život?
Zatím jsem nenarazila na žádnou knihu, která by vystihovala můj nudný život. Nejsem typ holky, která čte ''deníčkovské'' knížky.

3. Ktorému literárnemu žánru sa zásadne vyhýbaš?
Jak jsem řekla, deníčkovské knížky. Nikdy mě nebavily. Nudné, pro mě o ničem. Nezajímají mě trable s kluky ani nic podobného.

4. Najlepšia kniha, ktorú si kedy prečítal/a ...? Prečo práve tá?
Smutný je na tom fakt, že čtu celkem málo knížek. Zvlášť po tom, co jsem přečetla třetí díl Eragona. Už do toho nemám takovou chuť, protože se hodně věnuji svým přátelům na skypu, nebo čtu příběhy na blozích. Váhám tedy mezi Záhadnou hlavolamu a Malým bílým koníčkem. Foglar, ten je zkrátka a dobře nenahraditelný. Celou knížku jsem přečetla se zatajeným dechem. Ta napjatá atmosféra, ty záhady na rozluštění, všechno kolem toho... Zrovna včera jsem si na ní vzpomněla, když jsem vyndavala a zase zandavala ježka do klece a zase ven. Kamarádka měla tenhle hlavolam doma c:
No a potom tu máme Malého bílého koníčka. Scenérie, prostředí, ve kterém se příběh odehrává, mne naprosto učaroval. Díky téhle knížce taky vznikla Lunaria! Zkrátka a dobře, tyhle dvě knížky si získaly místo v mém srdci c':

5. Kde najradšej čítaš?
Většinou v posteli. Mám velice fascinující polohy c': Třeba u babičky jsem pomalu levitovala mezi kanapem a křeslem.

6. Keby si mohol/mohla mať jednu nadprirodzenú schopnosť, ktorá by to bola?
Páni, je toho hodně. Teleportace? Bylo by to něco úžasného, portovala bych se za svými přáteli z internetu, třeba za Luckou! Už bych nebyla sama! Bylo by to něco skvělého! :3
Také mne velmi přitahuje možnost ovládat element země. Je to můj nejoblíbenější element. Ale, jelikož mi hodně rychle ujíždějí nervy, spíš by nesloužil tolik ku prospěchu, jako k přidělávání problémů. Asi bych zaškrtila kořeny polovinu lidí z mého okolí.

7. Z čoho máš najväčší strach?
Myslím, že snad každý má přirozeně strach o své přátele a rodinu, takže nevím, jestli se to počítá. Ale hodně se bojím výšek. Vážně, při tělocviku ani nedokážu vylézt nahoru na tyč (ne že bych byla tak zdatná, v tělocviku jsme jedna z nejhorších). A potom se bojím hmyzu a pavouků. Hlavně křižáků. Ti s dlouhýma nohama mi tolik nevadí, snesu je třeba za postelí.
8. Čomu sa, okrem písania, venuješ vo voľnom čase?
Dřív jsem hodně hrávala roleplaye, dnes už nemůžu najít moc lidí, se kterými by to stálo za to. Někdy sleduju anime, zrovna teď mi tu načítá Shingeki no Kyojin 5. Moc ráda si také maluju (hlavně své vymyšlené postavy), ale nejsem v tom moc dobrá. Sem tam si zapnu i Minecraft a postavím něco z nudy, třeba hrad v mapě s Lunarií a tak. Také si moc ráda povídám se svými přáteli. A s tátou. Z naší rodiny mi jediný přijde normální, a konverzace je s ním na úrovni. Teoreticky vzato je to jediný příbuzný, kterému se nebojím s něčím svěřit.

9. Aký bol tvoj najbláznivejší/najdivnejší/najzáhadnejší sen?
Měla jsem hodně divných snů. Třeba ten o Janu Žižkovi, o bábě ve žlutím kamionu, dinosaurech na zahradě, Bronies v Praze, kočce v hrací krabičce, pomerančových ptáčcích nebo ten o Scarym a ťamanech. Mám za to, že jsem o nich kdysi sepisovala články, ale radši je sem nedám, na starém blogu jsem psala hodně stupidních věcí.

10. Máš nejakú "úchylku" ?
Ano. Na košile. Miluju košile!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Otázky pro nominované blogery:

1. Jaká postava (ať už z knihy, nebo Tebou vymyšlená) se Ti podobá nejvíce? V čem?
2. Jak by vypadal Tvůj vymyšlený svět kdesi v alternativním Vesmíru? (pokud nějaký máš)
3. Pomáhají Ti nějakým způsobem Tvé vymyšlené postavy? (Například tím, že si na nich vybíjíš vztek, mindrák, nebo Tě naopak rozveselí představa na ně.)
4. O čem se Ti obvykle zdává?
5. Díky čemu dostáváš nápady na vymyšlené postavy? Vymyslíš si je jen tak z nudy, nebo se Ti objeví ve snu a Ty máš nutkání je domyslet?
6. Chtěl(a) by ses přátelit se svými postavami, kdyby byly živé? Jak by na Tebe zareagovaly, kdyby zjistili, že to TY ovládáš jejich osud?
7. Hráváš roleplaye? Baví Tě?
8. Pokud píšeš příběhy/povídky/básně/knížku, máš pocit, že se některé prvky v díle podobají tvorbě někoho jiného, nebo že jsi originál? A jak působí Tvá tvorba na ostatní? Co si myslíš o své kreativitě? (SEBEKRITIKU NEBERU.)
9. Jakou jednu věc bys změnil(a) ve světě?
10. Kdo je Tvůj idol/vzor? Koho nejvíce obdivuješ a proč?
(Pardon, nic jiného mě nenapadlo)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Rozhodla jsem se nominovat tyto blogery:

Sandstar

Sirocco

Ember

Saga

Bleskobleska

Pokud chceš Ivo, můžeš také. Ale nevím, jestli to půjde, kdyžtak můžeš jenom odpovědět na otázky c:
Wow, zabralo mi, než jsme vymyslela, koho nominovat. Hodně lidí, které sleduji na blogu, nemá moc čas. Ale nakonec jsem to nějak splácala.

Děkuji, pokud jste to dočetli až sem ^^
Vale~
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iva* Iva* | Web | 21. října 2013 v 15:46 | Reagovat

Ah, prvý bod nemá chybu, myslím, že v tomto by sme si tiež mohli podať ruky. A áno, aj ja si často (častejšie než je to môjmu okoliu príjemné, čo má za následok, že si o mne rôzni ľudia myslia, že patrím do blázinca) predstavujem svoje postavy blízko seba. Väčšinou mi dávajú pocit, že v tom nie som sama:) Squirellie musí byť neskutočne zábavná postava ;D Chcela by som ich poznať osobne, chcela by som aby boli skutoční, aj keď oni už v istom zmysle skutoční sú. Ak by zistili, že to ja mám na svedomí všetko, čo ich postihlo, nepochybujem, že Max by ma upiekol za živa.... ;D
Jo a tiež sa, ako väčšina ľudského spoločenstva, neskutočne bojím všetkých chlpatých osemnohých príšeriek, ktoré na mňa kujú plány v rohu nad postelou
Otázky si vymyslela úžasné, to mne zabralo najviac času a nebolo to nič moc, hlavne, že teraz mi to v hlave len tak hučí, čo by som sa ešte chcela opýtať ...
Ešte raz ďakujem, že si sa zúčastnila, je  fajn dozvedieť sa o tebe toľko vecí. Si úžasne symaptická osôbka ;)

2 Bleskoblesk Umeme Uma Bleskoblesk Umeme Uma | 21. října 2013 v 17:17 | Reagovat

Omlouvám se, ale jaksi jsem to nepochopila.

3 Eliška Poníková Eliška Poníková | Web | 21. října 2013 v 21:57 | Reagovat

[1]: Je to zajímavé, jak jsou skoro všichni lidi kolem takoví... Hodně jiní. A přes internet potom nacházím celkem dost blogerů s podobným případem. Holt, osud nám nepřeje, neznám z okolí nikoho, který by na tom byl stejně jako já a také si představoval své postavy.
Ahahaha, všichni Lunariané by mě rozsápali, až by ze mě zbyly jenom kusy masa c':
Já nevím proč, z nějakého důvodu mi přijdou fascinující, ale zároveň děsiví. Celý ten organismus... Je to tak bizardní!
Ah, děkuji :3
Já děkuji, že jsi mne nominovala ^^ Je mi ctí ;) A nápodobně :33

[2]: Ahoj Bleskie ^^
Napíšeš o sobě 10 faktů, potom je oddělíš, a odpovíš na 10 otázek ode mě, jakožto od blogera, který Tě nominoval. A potom, vymyslíš 10 otázek pro další blogery a vybereš 5 lidí, o kterých bys chtěla vědět více, nebo Ti prostě přijdou fascinující c:

4 Saga Saga | Web | 23. října 2013 v 18:12 | Reagovat

Panečku, jdu napsat odpovědi. Konečně se zvednu z toho mího blbýho zadku a zase budu něco dělat! :)

5 Eliška Poníková Eliška Poníková | Web | 23. října 2013 v 18:54 | Reagovat

[4]: Yay, už se moc těším na článek! ^^ A děkuji za zúčastnění :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.